Відгуки про компанію Aquamarine Shop
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВова Ш.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнатолий Ц.
Замовляв радіатор біметал, продавець настояв на відправці тільки новою поштою а не укрпоштою як хотів цього я, мотивуючи це тим що на укрпошті цілим його не довезуть, в результаті доставка 353 грн. з Харкова до Полтави, в цей же день я замовив пластикове відро на 33 л яке доїхало тим же маршрутом УКРПОШТОЮ без жодних пошкоджень тільки ціна доставки в 15 разів менша!!!
- Коментар продавця
Доброго дня Анатолій, дякуємо за відгук , він дуже актуальний у наш час,але з приводу цін по доставці питання до перевізників повинні бути.Так Нова пошта дорога по доставці,тому що пакують в свою упаковку при цьому самє перевезення товару дороге але відправляють без пошкоджень,а якщо пошкодять,то компенсують витрати.З Укрпоштою зовсім по іншому,вони не пакуюють замовлення,в них є обмеження,вага до 30 кг,і довжина не більше 70 см,тому ні один інтернет магазин не відправляє радіатори даним перевізником,і ми не виняток.Ваше порівняння в доставці пластикового відра і біметалічного радіатора просто не сумісне,це зобов`язана розуміти кожна людина.І при всьому сказаному якщо Вас не влаштовувала доставка Новою поштою,яку Вам запропонували,можливо було відмовитись від замовлення і пошукати в іншому місці,де все Вас влаштовувало,але чомусь Ви зробили вибір,а тепер робите винним магазин.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaКатерина С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлег Д.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергей М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталья К.
Все на найвищому рівні, спілкування, відправка, товар. Рекомендую продавця, успіхів.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук Наталя,дуже приємно було співпрацювати з Вами,успіхів і всього Вам найкращого з повагою Aquamarine Shop.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЕлена С.
Дякую. зв'язались и доставили швидко. рекомендую продавця.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук, успіхів і гарного Вам дня Олена з повагою Aquamarine Shop.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaДмитро Б.
Придбати не вдалося, т.я. продаж тільки заводськими упаковками. Якщо треба відмінна від заводської кількості секцій, то Вам, як і мені, не сюди.
UPD: Після написання відгуку, в якому описано реальну ситуацію і немає жодного погано слова в адресу продавця, а лише інформація про неможливість придбання відмінної від заводської кількості секцій, продавець написав у вайбер (скрін у фото).- Коментар продавця
Доброго дня шановний Дмитро,вибачте але дякувати за Ваш відгук ми не можемо.В описі товару написано якими секціями можливо відпустити даний товар,і Вам було запропоновано придбати замість 3 секцій-4 секції,але Ви відмовились,можливо вирішили що буде дуже жарко від однієї додаткової секції.При цьому враховуємо Ваш відгук чистим наклепом, через образу що Вам не продали товар в кількості в якій він не продається.
- Коментар продавця
Спроба полюбовно домовитись з підлою людиною не вийшла,тому вмиваємо руки,нехай це буде на Вашій совісті,бог бачить хто правий а хто винен.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВадим М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЧумак С.