
Електронасос вібраційний Акула -3 мідь кабель 40 метрів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Занурювальний вібраційний насос Акула-3 оснащений нижній,триклапанною системою забору води з діаметром 98мм. Дана модель відмінно підходить для забору води з колодязів і свердловин діаметром більше 100мм, крім того його можна застосовувати для забору води з відкритих водойм, щоб здійснювати полив садів, городів, полів і інших фермерських господарств, і для відкачування води з погребів, підвалів і т. д.
Технічні характеристики насоса вібраційного Акула дають можливість спільного використання з гідроакумулятором, манометром, муфтою і реле тиску в системах водопостачання приватного будинку, для забезпечення оптимального тиску води в трубопроводах. У процесі роботи насоса, його корпус не повинен торкатися стінок свердловини або колодязя, тому його потрібно встановлювати спеціальним чином, щоб цього не відбувалося.
Застосування насоса:
- водопостачання індивідуальних об'єктів заміського житлового господарства, фермерських господарств, теплиць і т. п. подача питної води на об'єкти заміського житлового господарства;
- застосування в системах поливу і зрошування садово-городніх ділянок;
- обприскування дерев і чагарників (при використанні разбрызгивающих насадок);
- для відкачування води з підвалів, гаражів тощо
ОСОБЛИВОСТІ ВІБРАЦІЙНОГО НАСОСА АКУЛА:
- - Насос для побутового призначення
- - Призначений для використання в свердловині з внутрішнім діаметром не менше 115 мм
- - Здатний перекачувати воду на значні відстані по горизонталі і вертикалі
- - Триканальна система забору води, дозволяє забирається воді додатково охолоджувати мідну обмотку насоса з двох сторін
- - Оптимальний температурний режим роботи в межах від 1 до 45 градусів
- - Вбудована термозахист
- - Антикорозі
- - Довжина шнура - 40 м
- - Режим роботи - тривалий,120 хвилин,потім відпочинок не менше 20хв
- Комплектація вібраційного насоса Акула:
- - Штуцер
- - Інструкція
- - Гарантійний талон.
Конструктивные особенности:
Не требует стационарного монтажа, заливки водой, смазки, включается в работу непосредственно после погружения в воду на гибкой подвеске. Предусмотрена защита насоса от перегрузок. Не допускайте, чтобы насос касался стенок колодца. Насос не должен работать не будучи погруженным в воду или погруженным не полностью – это нарушает теплообмен и может привести насос в негодность. Насос способен перекачивать только чистую воду без примесей.
Придбати електронасос побутовий АКУЛА-3 40 метрів кабель нижній паркан обмотка мідь можна в нашому інтернет магазині Aquamarine Shop.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 63 м |
| Пропускна здатність | 1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Aquamarine |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина мережевого шнура | 40 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
- Ціна: 2 650 ₴
