
KOER KBS15-18-140 Насос підвищення тиску енергосбер. Н=18М, Q=2.1кбМ, P=85 Вт із гайками
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос характеризується низьким рівнем шуму, простою й надійною конструкцією. Циркуляційний частотний насос KOER використовують за малого тиску в системі водопроводу. Натиску до 18 м досить для комфортного використання.
Ця модель насоса йде в комплекті з гайками. У нього асинхронний двигун із мокрим ротором і вбудованим термозахистом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний напір | 18 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність (W) | 0.85 кВт |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип ротора | Мокрий |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.5 дюйм |
- Ціна: 2 080 ₴
